Boyut Kontrollü Sentez Organik Fotovoltaikte Uygulanan 4nm Altın (Au) Nanopartikül Benzersiz Optoelektronik Özellikler, Duyusal Problar, Terapötik Ajanlar, Biyolojik ve Tıbbi Uygulamalarda İlaç Teslimatı, Elektronik İletkenler ve Kataliz

Boyut Kontrollü Sentez Organik Fotovoltaikte Uygulanan 4nm Altın (Au) Nanopartikül Benzersiz Optoelektronik Özellikler, Duyusal Problar, Terapötik Ajanlar, Biyolojik ve Tıbbi Uygulamalarda İlaç Teslimatı, Elektronik İletkenler ve Kataliz

ETEB Technology, Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak, organik fotovoltaik, duyu sondaları, terapötik ajanlar, biyolojik ilaç dağıtımında uygulanan, 4 nm altın (au) nanopartikül benzersiz optoelektronik özellikleri, size kaliteli ve güvenilir boyut kontrollü sentez getiriyor .. .

Ürün ayrıntıları

ETEB Technology, Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olup biyolojik ve tıbbi alanda organik fotovoltaik, duyusal sondalar, terapötik ajanlar, ilaç dağıtımında uygulanan, 4 nm altın (au) nanopartikül benzersiz optoelektronik özellikleri, kalite ve güvenilir boyut kontrollü sentez getirmektedir. Uygulamalar, elektronik iletkenler ve kataliz. Hoşgeldiniz kaliteli toplu ürünler bizimle ve özelleştirilmiş sipariş almak için de bekliyoruz.

Altın nanoparçacık


Tane boyutu: 4nm

Koloidal altın, bir sıvı, genellikle sudaki altın nanopartiküllerinin bir sol veya koloidal süspansiyonudur. Sıvı genellikle yoğun kırmızı bir renk (100 nm'den küçük parçacıklar için) veya mavi / mor (daha büyük parçacıklar için).

Altın nanoparçacıklarının benzersiz optik, elektronik ve moleküler tanıma özelliklerinden dolayı, elektron mikroskopisi, elektronik, nanoteknoloji, [3] [4] ve materyallerin bulunduğu çok çeşitli alanlardaki uygulamalarla, önemli araştırma konusu. Bilim.

Kolloidal altın nanopartiküllerinin özellikleri ve dolayısıyla bunların uygulamaları büyüklüklerine ve biçimlerine bağlıdır. [5] Örneğin, çubuk benzeri parçacıkların hem transvers hem de uzunlamasına absorpsiyon zirvesi vardır ve şeklin anizotropisi kendi kendine montajlarını etkiler.


Uygulamalar

Elektron mikroskobu

İlaç teslimi

Tümör saptama

Gen tedavisi

Fototermal ajanlar

Zehirli gaz tespiti

Altın nanopartikül bazlı biyosensör

Optik biyosensör

Elektrokimyasal biyosensör
Bir çift:Gümüş Yapıştır-SP1011 Sonraki:Serigrafi için SF-130 Silver Paste, elektrik kontak, membran anahtar, klavye, FPC Board

Sorgulama