Cambrios gümüş Nanowire kabulü genel olarak CAM Çin oluşturulması ile hızlandırmak için

- Mar 29, 2017-

UNNYVALE, CA ve XIAMEN, Çin ve Münih, Almanya--(Marketwired - 27 Mart 2017)-CAM Holdings, ana şirket, Cambrios gelişmiş malzeme Corporation, gümüş nanowire mürekkepleri, lider Xiamen, Çin, bir yan kuruluşu genişletin ve gümüş nanowire teknoloji içinde son ürün kullanımını hızlandırmak için bir çaba duyurdu. Sanayi veteran CC Hsiao inşa etmek ve bu ekibin istihdam edilmeye başlandı. CAM Çin gümüş nanowires yanı sıra yeni uygulamalar gibi güneş hücreleri, OLED aydınlatma ve akıllı windows dokunma sensörleri için kullanan müşteriler için yakın destek sağlar. CAM Çin de ABD merkezli Cambrios gelişmiş malzemeleri A.ş. üretim ek olarak gümüş nanowire mürekkepler imalatı Bu ikinci üretim yeri Asya'daki müşterilere daha yakın olacaktır ve öngörülemeyen durumlar Sunnyvale California mevcut üretim yerinde üretim kesme durumunda iş süreklilik sağlar.

andquot; Kurulmasını CAM Çin ile CC Hsiao liderliğinde, biz sadece en yüksek kalite gümüş nanowire mürekkepler müşterilerimize sunmak da gümüş nanowire teknoloji, andquot kabulünün kadar hızlandırmak için müşterilerimiz Asya yakın destek ekibini Kur devam ama; adı geçen Michael Chiang, CAM Holding Yönetim Kurulu Başkanı.

andquot; Bir kız kardeşim var mutluyuz organizasyon kurulum Çin olmak. CAM Çin takım uzman tavsiyesi sağlayarak faaliyetlerimiz Sunnyvale tamamlayan ve müşterilerimize destek ve hız yukarıya belgili tanımlık nitelik ve kullanımı ClearOhm® mürekkepler ve ürünlerini, filmlerde andquot; dedi John LeMoncheck, Başkan ve CEO, Cambrios gelişmiş malzemeleri Ltd. Şti.

andquot; Cambrios, andquot; gümüş nanowire teknolojisinde lider katılmak mutluyum dedi CC Hsiao. andquot; Biz müşterilerimiz ve esnek görüntüler ve güneş ClearOhm materials.andquot kullanarak hücreleri gibi ürünler ile üretim için peşlerine yardım için üst çentik destek sağlamak için Çin'kadar deneyimli bir ekip kurdunuz;

Cambrios liderlik ekibi, CC Hsiao dahil olmak üzere nerede John LeMoncheck açılış genel kurul konuşması 28 Mart teslim LOPEC katılmak üzere Münih Almanya olacakinci9:30 AM ve Rahul Gupta başkanlık dokunma ve haptik oturum 29 Martinci2 pm. İle görüşmek üzere Münih'te Cambrios takım lütfen irtibata geçiniz

CAM Holdings hakkında gelişmiş Cambrios malzemeler ve CAM Çin

CAM Holdings Cambrios gelişmiş malzeme Sunnyvale, California ve CAM Çin Xiamen, Çin, yan şirketleri ile sanayi nanoteknoloji kullanarak yenilikçi çözümler sağlayan yol. Onun atılım gümüş nanowire-esaslı şeffaf iletkenler elektronik üretim basitleştirmek ve son ürün maliyet ve performans elektronik cihazlar için geliştirmek. Companyand #39; s ClearOhm®ürün geleneksel malzeme ve yöntemler daha anlamlı olarak daha yüksek optik ve elektriksel performans ile şeffaf bir iletkendir. Uygulamalar ClearOhm malzemenin dokunmatik ekran, koruyucu, ePaper, OLED aydınlatma ve ince film fotovoltaik EMI içerir.


Bir çift:Katalitik Züccaciye Metal Geri Dönüşümünü Kolaylaştırır Sonraki:Öğrenciler bilim becerilerini vitrin