Basılı Elektronik Araştırmaları ve Uygulamasında İşbirliği

- Mar 15, 2017 -

51.jpg

DuPont Elektronik ve İletişim ( DuPont ) ve Holst Center , basılı elektronik endüstrisi için gelişmiş materyaller üzerine odaklanan başarılı uzun vadeli işbirliğinin üçüncü uzantısını açıkladı. Printed Electronics programının tam ortağı olarak DuPont , giyilebilir elektronik, kalıp elektroniği, tüketici elektroniği ve sağlık alanlarında Holst'un aktif projelerine yönelik yeni materyal ve araştırma örneklerine katkıda bulunacak.


DuPont'un elektronik piyasa segment müdürü Kerry Adams " Holst Center ile işbirliğimizi genişleterek, basılı elektronik alanındaki yeni gelişmeleri ilerletmek için birlikte çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz" dedi . "Teknolojinin ilerlemesine ek olarak, işbirliği, son kullanıcılar ve ekipman tedarikçileri de dahil olmak üzere diğer Holst ortaklarının ihtiyaçlarına ve ihtiyaçlarına değerli bilgiler sunarak, açık yeniliğe ve ürün ve uygulama geliştirmeyi hızlandırmaya olanak tanıyor" dedi.


Bu sonraki aşamada, işbirliğinin önemi, komple tamamlayıcı materyal sistemlerin geliştirilmesi ve test edilmesi ve ticari amaçla ürünlerin geliştirilmesi ile birlikte başarılı bir çalışma göstericisi ve prototip oluşturulması üzerinde duracak. Özellikle, işbirliği, ekran baskılı ve mürekkep püskürtmeli elektronik mürekkepler ve macunlar, düz yataklar ve rulo ile rulo işleme ve konvansiyonel fırın ile fotonik kür / sinterleme sistemleri üzerinde yoğunlaşacak.DuPont / Holst Center işbirliğinin ömrü boyunca, sonuçlarda, DuPont'un LOPEC'de ilan edilen ve özellikli sınıf içi iletken mürekkep püskürtmeli gümüş mürekkep PE410'un ticarileşmesine yol açan yeni nano-Ag mürekkepleri ve macunlarının geliştirilmesi de yer alıyor. Son olarak Holst, 18-20 Ocak 2017 tarihleri arasında Japonya'nın Tokyo'daki Wearables Expo'daki DuPont standında giyilebilir akıllı gömlek tasarımını sundu. Diğer başarılar arasında DuPont'un başarılı uygulanmasını da Akıllı giysiler, esnek sensörler ve akıllı blister tıbbi ambalajın yanı sıra kalıp içi elektronik ve Organik Fotovoltaik (OPV) ve Organik Işık Yayılımlı Diyot (OLED) aydınlatma demoları ve prototiplerinin üretimini sağlayan mürekkepler ve macunlar.
Holst Center'ın program direktörü "basılı elektronik" olan Jeroen van den Brand, " DuPont ile Holst Centre arasındaki işbirliği, basılı elektronikte heyecan verici ilerlemelere devam ediyor" dedi. "Tanınmış bir endüstri lideri yanında yeni teknolojileri ve fırsatları keşfetmeye devam etmekten heyecan duyuyoruz."


Holst Centre, sağlık, yaşam tarzı, Sürdürülebilirlik ve Şeylerin İnternetindeki küresel toplumsal zorluklara cevap veren kablosuz sensör teknolojileri ve esnek elektronikler için genel teknolojileri geliştiren bağımsız bir açık yenilikçi Ar-Ge merkezi. Holst Center'ın en önemli özelliklerinden biri, paylaşılan yol haritaları ve programları etrafında endüstri ve akademik çevrelerle olan ortaklık modelidir. Holst Center'ın bilimsel stratejisini endüstriyel ihtiyaçlara göre ayarlamasını sağlayan bu tür çapraz gübreleme. Holst Centre 2005 yılında imec (Flanders, Belçika) ve TNO (Hollanda) tarafından Hollanda Ekonomik İşler Bakanlığı ve Flandre Hükümeti'nin desteğiyle kurulmuştur. Holst Centre, yaklaşık 28 yurttaştan 200'ün üzerinde çalışanı ve 50'den fazla endüstriyel ortaktan bir taahhüdü var. Holst Centre hakkında daha fazla bilgi için, lütfen www.holstcentre.com adresini ziyaret edin.

DuPont Electronics & Communications, bugün piyasada mevcut geniş bir basılı elektronik malzeme çeşitliliği sunan elektronik mürekkep ve macunların lider bir yenilikçi ve yüksek hacimli tedarikçisidir. DuPont'un elektronik mürekkeplerinin artan portföyü, iletken izlerin oluşturulması, kapasitör ve direnç elemanları ve polimer, cam ve seramik dahil pek çok alt tabaka yüzeyiyle uyumlu dielektrik ve kapsülleyici tabakaların oluşturulması gibi birçok uygulamada kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için http://www.advancedmaterials.dupont.com adresini ziyaret edin.

DuPont, dünya çapında bilim ve mühendisliği, 1802 yılından bu yana yenilikçi ürünler, malzemeler ve hizmetler biçiminde küresel pazara getiriyor. Şirket, müşteriler, hükümetler, STK'lar ve düşünce liderleri ile işbirliği yaparak çözüm üretmeye yardımcı olabileceğine inanıyor. Her yerde insanlar için sağlıklı yiyecekler sunmak, fosil yakıtlara bağımlılığı azaltmak ve yaşamı ve çevreyi korumak gibi küresel zorluklar. DuPont ve kapsayıcı yeniliğe olan bağlılığı hakkında ek bilgi için lütfen http://www.dupont.com adresini ziyaret edin.

Bir çift:(Inkjet, Ekran, Gravür ve Fleksografik), Cihaza Göre (Ekran, Fotovoltaik, Aydınlatma, RFID ve Diğerleri) Malzeme (Mürekkep ve Yüzey) Göre Basılı Elektronik Pazar Analizi, Bölge ve Segment Tahminleri, 2014 - 2025 Sonraki:Teen, Mikropları Uzaklaştırmak İçin Bir Daldırma Yazıyor