İletken mürekkep piyasalar 2016-2026: Tahminleri, teknolojiler, oyuncular

- Jan 11, 2017-

NEW YORK, 12 Aralık 2016/PRNewswire /Gümüş pul, gümüş nano tanecikleri, bakır mürekkepler ve Macunlar, grafen ve ötesi

Bu rapor en kapsamlı ve yetkili görünümünü iletken mürekkepler ve Yapıştır market, veren on yıllık ayrıntılı sağlar piyasa tahminleri uygulama ve malzeme türüne göre bölümlenmiş. Piyasa tahminleri tonaj ve mürekkep düzeyinde değeri verilmiştir. Ayrıca kritik yorumları tüm rakip iletken mürekkepler ve ateş-türleri macunlar, PTFs, gümüş nano tanecikleri, gerilebilir mürekkepler, IME mürekkepler, bakır ve daha birçok Yapıştır teknolojileri içerir.

Bu rapor aynı zamanda tüm mevcut ve ortaya çıkmakta olan hedef uygulamalar gerçeklere dayalı ve anlayışlı analizi verir. Hedef uygulamalar için bu bir değerlendirme ve/veya tahmin adresli piyasalar, önemli eğilimleri ve sorunları, son sonuçları ve prototip/ürün lansmanları ve IDTechEx içgörü pazar potansiyeli sağlar.

Biz en az 17 mevcut ayrıntılı bir analizini sağlamak ve silikon güneş hücreleri gibi sektörlerde, UF/UHF RFID etiketlerini, dokunmatik ekran kenar elektrotlar, otomotiv, kalıp elektronik, e-Tekstil, 3D antenler uygulama ortaya çıkan, 3D basılı elektronik, masaüstü PCB yazıcılar, ITO yerine, OLED aydınlatma ve diğerleri.

Bizim Pazar tahminleri IDTechEx birincil sanayi girişleri IDTechEx röportajlar ve şirket ziyaretleri temel alır ve önceki sanayi deneyim modelleri kullanılarak inşa edilir. Biz açıkça anahat ve varsayımlar, akılcı, eğilimleri ve gerçek veri noktaları bizim tahminleri destek haklı. Bizim rapor 50'den fazla görüşme merkezli şirket profilleri sağlar

Rakipsiz iş zeka ve Pazar anlayışını

Bu rapor, yıllık araştırma dayalıdır. Bizim analistler uzun yıllar önceki deneyimi var ve bir multi-milyar dolarlık bir endüstri oluşturma önemli bir rol oynayan iletken mürekkepler/Yapıştır iş ön planda idi. Ekibimiz son beş yıl içinde yalnız, röportaj ve 50'den fazla kullanıcılar ve çeşitli türde iletken mürekkepler ve Macunlar üreticilerinden profilli. Her yıl biz Pazar hakkında daha fazla bilgi öğrendim ve bizim analiz, içgörü ve tahminleri ince ayar.

Buna paralel olarak IDTechEx önde gelen küresel konferanslar ve Fuarlar yazdırılan elektroniği için son on yılda düzenlediAsya,EuropeveABD. Bu gösterileri birlikte yazdırılan elektronik, iletken mürekkep tedarikçiler, yazıcılar ve son kullanıcılar da dahil olmak üzere tüm değer zinciri getir. Bu bize verdiği oyuncular ve en son piyasa bilgisi rakipsiz erişim.

İletken mürekkepler ve Yapıştır iş: her şey değişiyor

İletken mürekkepler ve Macunlar piyasada neredeyse ulaşacak1 $.7bGeçerli metal fiyatlarla 2026 yılında. Mikro ölçekli gümüş iletken macunlar piyasada 2016 yılında neredeyse tüm piyasa denetleme, hakim olacaktır. Silver nano tanecikleri olmak için uygulamalar sektörler gelişmekte olan için bir Aralık kullanımda bulma ancak giderek daha rekabetçi hale bir$80m2026 yılında pazar. Bakır nispeten olgunlaşmamış bir teknoloji kalır ancak yeni kür sistemleri bakır mürekkep satış kapıyı açmak için yüklü olarak sınırlı başarı elde edecek.

Güneş paneli sanayi 2016 serigrafi ateşleme tipi iletken macunlar için 1,5 k ton Pazar olacak. Yapıştır düzeyinde yeni bir grup tedarikçiler toz düzeyinde kullanıcılar daha çeşitlendirilmiş bir tedarikçi temel zorlar iken bu iş hakim yakında gelecek. Dokunmatik ekran kenar elektrot pazarı düşmeye devam edecektir. Linewidth-over-aralığı (L/S) onun sınırları aşan standart PTFs ile yazdırma ve photocurable macunlar için kapı açma 20/20, iterek ekrana azalmıştır. Standart PTFs piyasada ucuz sonunda bazı paylaşım korur iken çerçevesini daha da daralmış olarak gravür tabanlı teknikleri ek fırsatlar bulabilirsiniz.

Onun karışık gruplandırma durgun geleneksel ve yüksek büyüme gelişmekte olan uygulamaları ile otomotiv sektörü gibi sensörler araba doluluk sensörler, yazdırılan piezoresistive sensörleri ve glikoz sensörleri bazı sürümleri gibi önemli niş pazar için iletken macunlar, kalacaktır. HF ve UHF RFID anten pazarlarda büyüyecek ama önümüzdeki on yıl içinde dönüşümü göreli pazar payı mürekkep türü göreceksiniz. 3D antenler aerosol yazdırma kullanılarak yapılan çekiş kazanıyor devam edecektir. Bu yaklaşım kafa kafaya MID ile yarışacak (kalıp aygıtları birbirine bağlamak) teknikleri ve tüketici elektronik pazarında önemli bir oyuncu haline gelecek. ITO alternatif olarak metal kafes bekleyen konsolidasyon döneminin rağmen yavaş yayılmakta gümüş nanopartikül doldurma veya ince çizgileri yazdırmakta kullanılan için talep oluşturma TCF sektöründe yapacaktır.

Yeni pazarlar ortaya çıkar ve yeni performans gereksinimleri oluşturun. Kalıp elektronik germek ve Termoform/kalıplama işlemi hayatta mürekkepleri talep edecek. Elektronik Tekstil gerçekten gerilebilir ve tekrarlanan yıkama döngüleri dayanıklı mürekkepleri gerektirir. 3D yazdırılmış elektronik ve masaüstü PCB yazıcılar yüksek iletkenlik ve 3D yazıcılar ve devre tasarımcılar için büyük yeni prototip olanaklar açmak için düşük sıcaklık mürekkepleri gerekir. Tüm bu pazarlarda hızlı büyüme için gurur duyuyoruz teknoloji yenilikleri Pazar çekme tatmin edebilir sağladı.

On yıllık Pazar tahminleri uygulaması tarafından bölmek. Kesin değerleri için bize ulaşın. Satış fiyatları ham metal fiyatlarında bir düşüş sayesinde reddetti ama aynı zamanda bizim gelir tahminleri düşmesiyle sonuçlanan kenar boşluklarını baskı mürekkebi unutmayın.


Bu raporu ne içerir?
1. on yıllık piyasa tahminleri iletken mürekkepler ve malzeme türü (Gümüş nano, PTF, Cu, vb) ve uygulama tarafından parçalara yapıştırır. Tahminleri birim ve dolar temin edilmektedir.
2. röportaj merkezli şirket profilleri 50 tedarikçiler ve kullanıcıların. Şirket profilleri ayrıntılı şirket arka plan ve kritik teknoloji ve iş modeli inceleme sağlar. Daha fazla profil IDTechEx analistleri tarafından ayrıntılı bir SWOT analizi içerir
3. eleştiri ve değerlendirme ateş-türleri de dahil olmak üzere tüm ana iletken mürekkep teknolojileri yapıştırır, PTFs, nano mürekkepler, gerilebilir mürekkepler, IME mürekkepler, bakır, vb.
4. detaylı uygulama değerlendirme: kez de dahil olmak üzere IDTechEx fikir ve değerlendirme, state-of--art ve ticari ilerleme, rakip teknolojiler, fiyatlandırma ve pazar eğilimleri, anahtar oyuncular, adresli pazar büyüklüğü ve on yıllık Pazar tahminleri için analizi
a. fotovoltaik
d. ekran kenar elektrotlar (aygıt türlerine göre bölümlenmiş) dokunmatik
c. Otomotiv (de-frosters, doluluk sensörler, koltuk ısıtıcıları, vb)
ö. 3D antenler
e. UHF reklam HF RFID anten
f. gerilebilir mürekkepler için elektronik Tekstil
g. kalıp-elektronik mürekkep
h. glikoz ve piezoresistive sensörleri
Ben 3D yazdırılmış elektronik
j. Masaüstü PCB baskı
k. ITO değiştirme
l. OLED aydınlatma
m. iletken kalemler
n. diğer
Tam raporu okuyun:http://www.Reportlinker.com/p04447369-Summary/View-Report.html

Reportlinker hakkında
ReportLinker bir ödül Pazar araştırması çözümdür. Reportlinker bulur ve tek bir yerde tüm Pazar araştırması ihtiyacın - anında, alacağınız bu yüzden son sanayi verileri düzenler.

http://www.Reportlinker.com


__________________________
Clare başvurun:Clare@Reportlinker.com
BİZE: (339)-368-6001
Intl: +1 339-368-6001


Bir çift:İletken mürekkepler tüketici taleplerini karşılamak nasıl Sonraki:Gümüş Nanowires ve Graphene birleştirmek kuvvetleri için dokunmatik ekran görüntüleri