Dijital baskı hazır iletken mürekkep tam ölçekli üretim hedefleri

- Jan 18, 2017 -


DuPont malzemeler gelişmiş sunan yüksek iletkenlik ve güçlü yapışma hızlı dijital tasarım, prototip ve tam ölçekli üretim için gerekli mürekkep püskürtmeli baskı için yeni bir elektronik mürekkep duyurdu.

Teknoloji Elektronik komponentler ve devreleri nerede son derece ince çizgileri, OLED paneller, güneş hücreleri, yazdırılan anten ve dokunmatik paneller gibi gerekli olan uygulamaları için dijital baskı sağlar.

PE410 iletken mürekkep için hızlı prototipleme sağlar ve endüstriyel yüksek miktarda mürekkep püskürtmeli yazıcı kafalarını ve makineleri için büyütmek için çok yönlü laboratuarından"fab için" yumuşak bir geçiş sağlar. Bu hemen yeni bir tasarım test etmek, hızlı bir şekilde gerekli düzenlemeleri yapın ve azaltılmış gümüş az nedeniyle malzeme maliyetlerinde tasarruf devre tasarımcıları sağlar. Teknoloji yeni ve ortaya çıkmakta olan uygulamaları bir dizi etkinleştirme düzlemsel olmayan yazdırma için uygundur.


Bir çift:MIT araştırmacıları için elektronik etiket yazdırma işlemi geliştir Sonraki:Düşük sıcaklık yüksek iletken gümüş mürekkep için esnek elektronik sinterleme