İletken mürekkepler tüketici taleplerini karşılamak nasıl

- Jan 13, 2017-

Michael Wagner, mühendislik Müdürü, yeni ürün tasarımı, Butler Technologies, Inc tarafından

Todayand #39; s tüketici hızlı, akıllı ve kullanışlı ve iletken mürekkepler olan ürünler bu talepleri teslim bekliyoruz.

İletken mürekkepler basılmış elektronik, uzun insanlar ve makineler arasındaki elektrik devresi gap köprü vardır o geniş kategori üretilen ürünlerin içinde en yeni ilerleme vardır. Sanayi bilgi ve iletken mürekkepler son gelişmeler yıl yararlanarak, bugünün bilim yazdırılmış elektronik neredeyse tüm tüketicilerin günlük yaşamlarını dokunmak çözümleri sağlamaktadır. Bu tüketiciler karşılamak için başarısız şirketler yeni teknolojileri benimsemesi hazırız rakipler için zemin kaybetmek bağlanmıştır.

İletken mürekkepler ağırlık, karmaşıklığı ve maliyeti azaltır

Kazınmış bakır, üreticileri geleneksel boru yerine gümüş, karbon ve diğer polimer kalın Filmler (PTF) gibi iletken mürekkepler istihdam edebilirsiniz. İletken mürekkepler polyester, Polikarbonatlar, poliüretan ve kağıt gibi çeşitli hafif yüzeylerde yazdırılabilir. Bu hafif yüzeylerde kullanımı ürün geliştirme Büyükşehir yaratıcılık için kapı ve daha az karmaşıklık üretimde açılır.

Ürün karmaşıklığını azaltarak, şirketler malzeme, montaj ve tedarik zinciri maliyeti karşılık gelen bir azalma fark edebilirsiniz. Ayrıca, iletken mürekkepler çünkü doğadaki katkı, üreticileri atık akışları ve bakır gravür neden ilgili maliyetler ortadan kaldırabilir.

Kalan iletken mürekkep sınırlamalar DuPont gibi malzemeler devleri tarafından ele vardır. Neyse ki üreticileri için, iletken mürekkep ve geleneksel bakır flex devreler arasındaki çoğu boşlukları yakında bir şey-in mazi olacak.

Görünmeyen sensörler değerini

Yaygınlık ve düşük maliyet, bugünün yazdırılmış elektronik cihazların göz önüne alındığında, son kullanıcıların nadiren bu cihazlar şampiyon yapan teknoloji düşünün. Örneğin, birkaç kişi ile yazdırılmış elektronik tanı Elektrokardiyogram (EKG) ilişkilendirin. İletken mürekkepler, kullanımı ancak, katı, rahatsız edici elektrotlar Bugün kullanımda daha rahat, ucuz ve tek kullanımlık sensör yastıkları ile değiştirilmesi için katalizör olmuştur.

Yazdırılan elektronik mürekkep kullanan başka bir hızla gelişmekte olan uygulamada wearables geniş kategorisidir. Gerilebilir ve yıkanabilir mürekkepleri kullanan aygıtlar bir giysi transfer ve elektrik darbeleri kas hareketi tarafından tetiklenen ölçmek için kullanılan ısı olabilir. Wearables atletik ve sağlık sektörlerinde zaten görünen ve hızlı bir şekilde diğer sanayi kendi yolunu bulmak vardır.

Akıllı ambalajbaşka bir iletken mürekkep tabanlı bir uygulamadır. Toptancı ve perakendeciler için ürün paketleme katıştırılmış PFT devre stok kontrol işlemleri büyük ölçüde artırmıştır. Karşılaştırılabilir etiket teknoloji pazarlama kampanyalarının yaratıcı sürücü bile gergin.

Çok ne ilgisi var?

,Şeylerin (çok) InternetAslında her şey, ya da yakında, Internet'e bağlı olacak bir başvurudur. Yazdırılan elektronik çok hareketin ortasında doğru bir endüstridir. İletken mürekkepler gelişmeler yeni bir dalga yazdırılmış elektronik çözümler piyasada yeni ve yaratıcı uygulamalar için aç bir zaman başlattı. Aslında, endüstri kaynakları yazdırılmış elektronik uygulamalar ortaya çıkan bir düzine daha fazlasını ufukta, sağlık, otomotiv, spor, eğlence, Havacılık ve uzay, tekstil, güvenlik ve diğer sektörlerde oyun değiştiriciler olacağına uygulamaları olduğunu tahmin ediyoruz.

Uzun lafın kısası bu? İletken mürekkepler gelişmeler tüketicilerin günlük olarak ne istiyorlar veriyoruz: hızlı, zeki, çevre güvenli ve kullanıcı dostu ürünler.

Yazdırılan elektronik çözümler meşgul hala tereddütlü şirketler yakında kendilerini rekabetçi bir dezavantaj bulabilirsiniz. Üzerinde eksik hemen maliyet tasarrufu ve geliştirilmiş son kullanıcı deneyimi ek olarak, ahşap kaplama şirketlerin olası kurban müşteri memnuniyeti olacaktır. Günümüzün rekabetçi pazarda, bu iyi değil.

Michael Wagner mühendislik, yeni ürün geliştirme için yöneticisidirButler Technologies, Inc, sadece Pittsburgh, Pennsylvania dışında bulunan. Butler teknolojileri yoğun araştırma ve geliştirme iletken mürekkepler, esnek yüzeylerde ve yazdırılan elektronik tasarım ve üretim ilgilenmektedir. Butler teknolojileri şirketlerin kendi basılmış elektronik uygulamaların yanı sıra tıbbi teşhis, otomotiv araçları, güvenlik uygulamaları, Tekstil ve diğer sanayi sektörlerde bir dizi geleneksel devresi için alternatifler geliştirmek yardımcı olur. İlgili kişiMichael Wagner.

Bir çift:Düşük sıcaklık yüksek iletken gümüş mürekkep için esnek elektronik sinterleme Sonraki:İletken mürekkep piyasalar 2016-2026: Tahminleri, teknolojiler, oyuncular