IDTechEx araştırma yeni raporda yazdırılan, organik, esnek elektronik

- Feb 10, 2017-

IDTechEx araştırma, önde gelen sağlayıcısı bağımsız Pazar araştırması, iş zekası ve gelişen teknoloji, olaylara yeni bir rapor yüksek sesle bildirmek,Baskılı, organik andamp; Esnek elektronik tahminleri, oyuncular andamp; Fırsatları 2017-2027

Bu rapor veren ayrıntılı on yıl tahminleri aygıt tarafından yazın konu, en kapsamlı görünümünü sağlar. Piyasada bölgelere göre analiz edilir, yazdırılan vs sigara basılmış, katı vs esnek, inorganik vs organik, maliyet malzemeleri vs işlem maliyeti ve çok daha fazlası. Değerlendirme Kazananlar ve kaybedenler gelmek olduğu gibi şirketlerin önde gelen 1000 faaliyetlerinin verilir.

Raporda her etkinleştirme teknolojisi bileşen kendi Pazar gerek - push teknolojisi sayesinde IDTechEx appraises. Biz on yıllık bu sektörde izleme bilgi çizmek ve ayrıntılı, rafine tahminleri, stratejik konumlandırma ve eğilimleri, andquot; bir değerlendirme sağlar sıcak topicsandquot; ve karşılanmayan fırsatlar.

Rapor özellikle büyük resmi OLED görüntüler ve aydınlatma, ince film fotovoltaik esnek sensörlere ve çok daha fazlası dahil olmak üzere - giderir. Önemlisi, sadece hangi, organik ve/veya esnek şimdi yazdırılır ama aynı zamanda bu o-ecek var olmak kapsayan elektronik içerir. Engelleri ve fırsatları önümüzdeki yıllarda olduğu gibi gerçekçi zaman ölçekleri, vaka çalışmaları, varolan ürün ve yeni ürünler ortaya çıkması verilir.

3,000 kuruluşlar baskılı, organik, esnek elektronik, baskı, elektronik, malzeme ve ambalaj firmaları da dahil olmak üzere devam ediyor. Şimdi bu teknolojilerin bazıları kullanılmaktadır - gerçekten orada milyar doları piyasalar - si olmak mahluk üç sektörler diğer ticari olarak embriyonik iken.

Bu yeni elektronik Faydaları çoktur - değişen daha düşük maliyetli, geliştirilmiş performans, esneklik, şeffaflık, güvenilirlik, daha iyi çevre kimlik bilgileri ve çok daha fazlası. Birçok uygulamaları-ecek var olmak mahluk yeni ve mevcut elektrik ve elektronik ürünler etkilenen nerede ölçüde değişik.

Bu yaygın olarak başvurulan IDTechEx rapor getiriyor hep birlikte, belirli uygulamaları ve fırsatları kantitatif değerlendirilmesi odaklı.

IDTechEx bulmak yazdırılan, esnek ve organik elektronik için toplam Pazar 29.28 milyar dolar üzerinden 2017 yılında 73.43 milyar dolara 2027 içinde büyüyecek. Bu çoğunluğu OLED'lerin (değil ama basılı organik) ve iletken mürekkep geniş bir uygulama yelpazesi için kullanılır. Diğer el, gerilebilir elektronik, mantık ve bellek üzerinde ince film sensörler daha küçük kesimleri vardır ama büyük büyüme Randamp; çıktıkça potansiyeli ile ö.

Büyük resmi, fırsat, adres olabilir sorunları veya bu teknolojileri kullanmaya başlayabilirsiniz nasıl anlamak için arıyoruz ve etkileri söz konusu ise, bu raporu bir zorunluluktur. Dört ülke ve üç kıtada merkezli çok dilde IDTechEx danışmanları tarafından araştırılmış, on yıllık sektörünün bilgi bu raporu oluşturur.

Bir çift:İpliksi mantarlar ile taranması antimikrobiyal gümüş nano tanecikleri sentezi için Sonraki:Yazdırılan elektronik çarşı 2024 tarafından 65.0 milyar USD ulaşması bekleniyor; Akıllı ambalaj değişiklikleri oyunu rakipler için talebi | TMR