İnorganik Bileşik Yaklaşım

- Jun 15, 2017-

Polimerik malzemeler yaygın olarak kullanılmaktadır ancak hemen hemen tüm polimer materyalleri yakmak kolaydır; yanan polimer materyalin bir kısmı zararlı gazlar ve duman çok üretir. İnorganik Bileşik ortaya çıkan yangın tehlikesi küresel bir endişe haline gelmiştir. Ateşe karşı dirençli, kendiliğinden sönen ve dumanı olan polimer materyalin daha yaygın yöntemdeki mevcut alev geciktirici teknolojidir, böylece etkili alev geciktirici ilavesi. İnorganik metal bileşimli alev geciktiricilerin en fazla temsilcisi alüminyum hidroksittir (ATH). İnorganik Bileşik ATH şimdi birkaç inorganik metal bileşiği alev geciktirici çeşitli tedavi yöntemlerine bir örnektir.

Alev geciktiricilerin inorganik metal bileşiklerinde aşağıdaki yöntemleri vardır:

(1), yüzey modifikasyonu: inorganik alev geciktirici polar olmayan polimer malzeme uyumluluğu zayıf, güçlü bir polarite ve hidrofilikiteye sahiptir, arayüzün iyi bir kombinasyon ve bağ oluşturması zordur. ATH ve polimer arasındaki yapışma ve arayüz yakınlığını arttırmak için İnorganik Bileşik ATH alev geciktiricileri bağlama maddesi ile en etkili yöntemlerden biridir. Sık kullanılan birleştirme ajanları silanlar ve titanatlardır. İşlenmiş ATH'nin yüzey etkinliği geliştirilir, reçine ile afinite artar, ürünün fiziksel ve mekanik özellikleri geliştirilir, reçinenin proses akışkanlığı artar, ATH yüzeyinin nem emme hızı düşer ve Alev geciktirici ürün Çeşitli elektriksel özellikler, Alev geciktirici etkisi V-1 seviyesinden V-0 seviyesine.

(2) ultra-ince: ATH ultra ince, nano-ana araştırma ve geliştirme yönüdür. ATH'nin ilavesi, malzemenin İnorganik Bileşik maddenin mekanik özelliklerini azaltacak, ancak mikro-ATH ile doldurulacak, ancak katı bir parçacık plastikleştirici geliştirme etkisi, özellikle nano malzemeler oynayacak. Alev geciktirici rolü, kimyasal reaksiyon ile aynı miktarda alev geciktirici, İnorganik Bileşik parçacık boyutunu daha küçük, yüzey alanı o kadar iyi alev geciktirici etki ile oynanır.

(3), makromolekül yapıştırma tedavisi: alüminat kaplin ajan daha iyi ATH ile başa çıkmak için makromolekül yapıştırma yöntemi kullanımı. Modifiye ATH'nin yüzey gerilimi açıkça azaltılır, polar olmayan sıvı ile temas açısı küçüktür ve kutup sıvısı ile temas açısı açıkça artar, böylece dolumdan sonra polimerin mekanik özelliklerini geliştirebilir.


Bir çift:Tedavinin Gümüş Nitrat Sonraki:Gümüş Nitrat Kimyasal Analizi