İnorganik bileşik gelişimi

- Jul 10, 2017 -

İnorganik silikon bileşikleri, refrakter uygulama geliştirme silikon bileşik çimento Refrakter malzeme dayanıklı karmaşık mühendislik koşullar nedeniyle su, buruk inorganik bileşik proje öncesi ve sonrası ısı, asit ve su orta, inorganik bileşik veya ne zaman asit orta, refrakter gerektiren rolü ısı ısı ve asit ve su direnci. Isıtmasız su cam ateşe dayanıklı örnek sonra depolama asit depolama gücü suda azalmıştır, havada da azalmıştır gücü kür daha farklı türleri ve asit tablo konsantrasyonları dalmış.

Hayır silikat ve asit tepki arasındaki asit suda benzer çünkü, silikat jel artık oluşturulur fakat çözünür malzeme eriyecektir yapısı sıkı değil, yoğunluğu azaldı, tam tersi asit konsantrasyonu yüksek ateşe dayanıklı dayanıklılık da daha yüksek, inorganik asit ve silikat rolü gücünü artırmak için gelişmiş gösteren bileşik.

Sodyum silikat Refrakter yüksek sıcaklık performans, asit ve su direnci ve sodyum silikat, sodyum fluorosilicate içeriği, niteliği toplama türü, inorganik bileşik üretim kesinlikle kontrol edilebilir. Sodyum silikat Refrakter malzemelerin yüksek sıcaklık performansına modülü. İnorganik bileşik asit ve su direnci önemli etkisi, yüksek modülü, inorganik bileşik iyi asit ve su direnci ile ve yüksek sıcaklık performans katsayısı düşük bu özellikleri azaltacaktır. Genellikle modül iyidir seçin.

Ev ve yurtdışından inorganik Silisyum bileşikleri Refrakter geliştirilmesi ve uygulamaya, ilgili raporlar, inorganik bileşik yeni teknoloji ve yeni malzemeler yeni patent görüntülenmeye devam eder. Ateşe dayanıklı materyaller çeşitli endüstriyel ortamlarda kullanıma uygun üretmeye ve çeşitli sanayi ihtiyaçlarını karşılamak için önerilir. Manyezit Co, Ltd, inorganik bileşik endüstriyel koşullar altında üretim teknolojisi seramik gümrüklü korindon karbon ateşe dayanıklı okudu ve pratikte uygulanan.

İnorganik madde inorganik bileşikler bir kısaltma, inorganik bileşik genellikle karbon içeren bileşikler anlamına gelir. Bir kaç karbon içeren bileşikleri, karbon monoksit, karbon dioksit, gibi karbonat, sunulan, vb Ayrıca inorganik vardır. İnorganik madde oksitler, inorganik bileşik Alkali, tuz ve benzeri ayrılabilir.

1. organik madde organik bileşikler kısaltmasıdır. İnorganik bileşik, mevcut, organik madde türlü 900 milyondan fazla insan biliyor, çok daha fazla inorganik sayıdır.

2 erken 1920'lerde., bilim adamları üre, Asetik asit, yağ, vb, inorganik maddeler vb. gibi birçok organik bileşikler sentez. Erken 1920'lerde, inorganik bileşik bilim adamları organik madde hayvanlardan bilseydim ve bitki ve diğer organizmalar, inorganik bileşik bu tür organik denir bileşik önemli. , Böylece organik madde kırma sadece elde edilebilir kavramı organizma. Ancak, tarihsel ve alışılmış nedenlerden dolayı insanlar hala organik madde adını kullanın.

3. organik madde suda çözünür organik çözücüler genellikle çözünmez, erime noktası düşük. Organik madde büyük çoğunluğu kolayca ısı tarafından inorganik bileşik yakmak kolay decomposed. Organik madde reaksiyon yan etkileri tarafından genellikle yavaş ve sık sık eşlik ediyor.

4. çok çeşitli organik bileşikler hidrokarbon ve hidrokarbon türevleri iki kategoriye ayrılabilir. Fonksiyonel gruplar halinde bulunan organik moleküllerin göre alkanes, alkenes, alkynes, aromatik hidrokarbonlar ve alkoller, aldehitler, karboksilik asitler, inorganik bileşik esterleri vb bölünmüş. Organik moleküllerin karbon elyaf yapısına göre aynı zamanda açık zincir bileşikler, carbocyclic bileşikler inorganik bileşik ve oluşur bileşikler üç kategori ayrılabilir.

5. organik madde olduğunu büyük önem insan yaşamına, hayat, inorganik bileşik ve üretim. Yeryüzündeki tüm canlıların büyük miktarda organik madde içerir.

Organik madde ve inorganik madde arasındaki temel fark


Bir çift:Gümüş nanopartikül öldürmek mantar Sonraki:Gümüş nanopartikül etkileşim