İnorganik bileşik yüksek sıcaklık performans

- Nov 03, 2017-

İnorganik silikon silikon uygulamaları geliştirme Refrakter çimentolama su ve asit direnci inorganik bileşik proje öncesi ve sonrası asit ısıtılır karmaşık mühendislik durumundan, maddeler ve birleşimler buruk Refrakter maddeler ve birleşimler Orta veya asit orta su ısıtmalı, inorganik bileşik ateşe dayanıklı ısı dayanımı gerektirdiğinde ve asit ve su direnci. Farklı türleri ve asit konsantrasyonları dalmış Isıtmasız su cam ateşe dayanıklı örnekler da reddedilen kür Hava yoğunluğu azalmış asit depolama yoğunluğu içinde depolama su sonra tabloya bakın.

Silikat ve asit asit arasında benzer hiçbir reaksiyon, Molibdik asit jel artık kuruldu, ama erime çözünür malzemedir yapısı kapanmaz çünkü, gücü, oysa azaltır yüksek asit konsantrasyonu, inorganik Gücü bileşik Refrakter Ayrıca asit ve silikat güçlendirmek ve gücünü artırmak için rolü bu gösterir.

Sodyum silikat Refrakter yüksek sıcaklık performans, asit ve su direnci ve sodyum silikat, sodyum florür dozaj, toplama türleri, doğası kesinlikle kontrol edilebilir üretim. İnorganik bileşik modülü sodyum silikat Refrakter malzeme yüksek sıcaklık performansını. Asit ve su direnci var önemli etkisi, iyi asit ile yüksek modül ve suya dayanıklılık ve düşük sıcaklık modülü bu özellikleri azaltacaktır. Genellikle daha iyi modunu seçin.

Ev ve yurtdışından inorganik Silisyum bileşikleri ateşe dayanıklı materyaller geliştirilmesi ve uygulamaya, ilgili raporlar, yeni teknolojiler ve yeni malzemeler yeni patent görüntülenmeye devam eder. Ateşe dayanıklı materyaller uygun çeşitli Sanayi üretim koşulları ve çeşitli sanayi ihtiyaçlarını karşılamak için çevre için üretmek için önerilmektedir.

Organik bileşikler esas olarak genel olarak karbon (zinciri) bileşikleri (karbon monoksit, karbon dioksit, inorganik bileşik karbonatı ve birkaç diğer basit karbon içeren bileşikler) anlamına gelir. Hayvanlar ve bitkiler, kömür, petrol, doğal gaz ve diğer türetilmiş, ancak esas olarak sentetik olabilir, moleküler yapısına göre doğrusal bileşikler bölünmüş olabilir oluşur bileşikleri ve cyclization bileşikler. İçerilen fonksiyonel grupları göre hidrokarbonlar, alkoller, aldehitler, asitler, vb ayrılır. İnorganik bileşik karşılaştırıldığında inorganik bileşikler ile pek çok organik bileşikler, genel geçici, erime noktası ve kaynama noktası, reaksiyon yavaş, organik çözücüler, yakmak için kesmek içinde çözünür alt.

İnorganik bileşikler genellikle organik (organik) karbon başka inorganik bileşikler olarak adlandırılır, ancak aynı zamanda karbon monoksit, karbon dioksit, karbonat, vb içerir. İnorganik bileşiktir inorganik bileşikler büyük çoğunluğu oksitler, asitler, sınıflandırılabilir üsleri ve büyük sınıf tuzlar.


Bir çift:Hastalık bitki direnişin gümüş nanopartikül denetimi Sonraki:Gümüş nitrat anlamlı bir fark