İnorganik bileşiktir rolü

- Jul 31, 2017-

Refrakter uygulama geliştirme silikon bileşik buruk inorganik Silisyum bileşikleri Refrakter malzeme suya dayanıklı ve karmaşık mühendislik koşullarına dayanıklı inorganik bileşik asit direnci proje öncesi ve sonrası ısı çimento asit ve su orta, inorganik bileşik veya asit orta, refrakter gerektiren rolü ısı dayanımı olduğunda sıcakta ve asit ve su direnci. Sonra depolama asit depolama gücü suda azalmıştır, havada da azalmıştır gücü kür daha farklı türleri ve asit tablo konsantrasyonları dalmış inorganik bileşik Isıtmasız su cam ateşe dayanıklı bir numune.

Hayır silikat ve asit tepki arasındaki asit suda benzer çünkü, silikat jel artık oluşturulur fakat çözünür malzeme dağıtacak, inorganik bileşik yapı sıkı değil, yoğunluğu azaldı, tam tersi asit konsantrasyonu yüksek ateşe dayanıklı dayanıklılık da daha yüksek olduğunu belirten inorganik bileşik asit ve silikat güçlendirmek ve gücünü artırmak için rolü.

Sodyum silikat Refrakter yüksek sıcaklık performansına, inorganik bileşik asit ve su direnci ve sodyum silikat, sodyum fluorosilicate içerik, üretim toplama türü doğası sıkı bir şekilde kontrol. Sodyum silikat Refrakter malzemelerin yüksek sıcaklık performansına modülü. İnorganik bileşik asit ve su direnci önemli etkisi, iyi asit ve su direnci ile yüksek modül vardır ve yüksek sıcaklık performans katsayısı düşük bu özellikleri azaltacaktır. Genellikle modül iyidir seçin.

Ev ve yurtdışından inorganik Silisyum bileşikleri Refrakter geliştirilmesi ve uygulamaya, ilgili raporlar, yeni teknoloji ve yeni malzemeler yeni patent görüntülenmeye devam eder. Endüstriyel koşulları çeşitli sanayi ihtiyaçlarını karşılamak için çevre Refrakter malzemelerin kullanımı için çeşitli inorganik bileşik önerilen üretim geliştirdi.

İnorganik bileşikler genellikle yanıcı değildir veya yanıcı noktası yüksek, çözünmüş ve çözünür, inorganik bileşik çözünür, zor tahammül etmek, çözünmez, ama genel olarak organik madde daha fazla çözünürlük ama çok çeşitli inorganik karşılaştırılır bileşikleri, karmaşık, inorganik bileşik orada hiçbir yasa tam olarak özetlenebilir sayısıdır. Araştırma ya da belirli malzeme özel tedavi için.

İnorganik bileşikler adlandırma kısaca ve hassas kompozisyon ve adlandırılmış madde yapısını göstermek çaba gerektiğini. Bu öğeleri, inorganik bileşik kökleri veya üsleri madde çeşitli bileşenlerinin ifade etmek için kullanılması gerekir; "(bu sözcükler bağlanma rol oynar) kimyasal edatlar" ile çeşitli bileşenleri bağlantı malzeme ifade etmek için.

Renksiz kokusuz gaz, ekşi, (hacim oranı 1: 1), suda çözünür karbonik asit oluşumu bir parçası. Karbon dioksit ve çelik döküm Şoklama alkali sanayi, şeker sanayi, inorganik bileşik için gaz ve beyaz üretim yol. Aşırı hava yanan karbon olabilir veya mermer, kireçtaşı, Dolomit calcination veya asit kireç, fermantasyon ve diğer sanayi yan ürünleri rolden türetilmiş. İnorganik bileşik karbon dioksit genellikle değil yanmak ve termal genleşme ilk kez yangın söndürme aracı olarak kullanılan inorganik bileşik topladıktan sonra yanma, oda sıcaklığında yoğunluğu havadan daha, biraz daha büyük, desteklemiyor. Karbon dioksit yeşil bitkilerin fotosentez için vazgeçilmez bir hammadde değil. Karbon dioksit kez sera gübre olarak kullanılır. Katı hal karbon dioksit kuru buz, süblimasyon inorganik bileşik bilinen ısı, bir sürü emebilir ve böylece gazları ile çalışmaktadır, yapay yağış gibi olarak kullanılmış ama duman üretiminde de sık sık kullanılan.


Bir çift:Gümüş nanopartikül özellikleri Sonraki:İnorganik bileşik özellikleri ve anlamları