Yazdırılan elektronik çarşı 2024 tarafından 65.0 milyar USD ulaşması bekleniyor; Akıllı ambalaj değişiklikleri oyunu rakipler için talebi | TMR

- Feb 08, 2017 -

Anahtar oyuncular faaliyetküresel yazdırılmış elektronik çarşıyeni ürün geliştirme, yeni teknolojiler ve ürün İnovasyon uygulanması ile liderlik korumak için mücadele. Şeffaflık Pazar araştırması içinde geniş çaplı çarşı önde gelen oyuncularından bazıları Samsung Electronics Co., Ltd., Xerox Corporation'ın, ince Film elektronik ASA, Optomec Inc. ve Intrinsiq malzemeleri, Inc vardır gözlemler Bu şirketler de birleşme ve satın almalar ve kuvvetlenmesine rekabet ilgili kalmak için stratejik iş ittifaklar odaklanmak için bekleniyor.

Araştırma raporuna göre küresel yazdırılmış elektronik çarşı US$ 25.4 milyar 2015 yılında yapıldı ve ABD$ 65.0 değerleme 2024 sonuna ulaşması bekleniyor. 2016 ve 2024 tahmin döneminde, küresel Pazar %11,0 CAGR ilerleme bekleniyor.

Gelişmekte olan ekonomiler için yazdırılan elektronik sabit talep engellemek gibi sürünün kurşun Asya Pasifik

Coğrafi olarak, küresel yazdırılmış elektronik çarşı Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Avrupa, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika bölümlenmiş. Bunlar Asya Pasifik paketi tahmin dönemi sırasında kurşun bekleniyor. Bölgede küçük bir kayma tanık bekleniyor olsa da, o hala 2024 sonuna %36.0 içinde geniş çaplı çarşı pay kazanacaklardır. Hindistan, Çin ve Japonya gelişmekte olan ekonomiler Asya Pasifik yazdırılmış elektronik pazarında kolundan yakın gelecekte denemek için tahmin ediliyor.

Örnek PDF profesyonel araştırma trendleri alın

Perakende ve ambalaj Segment tahmin dönemi boyunca tereddütsüz büyüme vaat ediyor

Uygulama açısından, küresel pazar perakende ve paketleme, otomotiv ve elektronik bölümlenmiş. Bunlar, perakende ve ambalaj kesim en büyük payı 2015 yılında küresel pazarda düzenledi. Büyüyen Perakende sektörü ve algıları ambalaj doğru değişen bu segmentteki önümüzdeki yıllarda küresel pazarda sürücü bekleniyor. 2024 sonu, perakende ve ambalaj kesim tarafından %34.5 küresel yazdırılmış elektronik pazarında pay için hesap bekleniyor. Akıllı ambalaj için artan tüketici talebi bu segmentteki gelişiminde önemli bir rol oynamak için bekleniyor. Teknolojik gelişmeler ve paketleme yöntemleri gelişmeler de perakende ve ambalaj uygulama segment yükselen gelir için önemli bir fark yaptık.

Küresel yazdırılmış elektronik çarşı yazdırılmış elektronik yapmak için organik maddeler büyüyen kabulü tarafından yönlendiriliyor. Organik maddeler alımını esnek görüntüler yazdırmak için onların maliyet-etkililik atfedilebilecek. Ayrıca, olarak yarıiletken ve iletken Polimerler ve moleküller gibi organik malzemeler çok çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Enerji tüketimi, olumsuz çevresel etkileri ve malzeme israfını azaltmak için artan basınç da yazdırılan elektronik için organik malzemeler kullanmak için birkaç üreticileri açtı. Piyasada da ani bir artış talep yazdırılmış elektronik için tanıklık edin sanayi yazdırılmış elektronik için Kaplanmış Kağıt kullanımı özel bir ilgi gösterilen muhtemeldir.

Zavallı müsaitlik durumu piyasa dizginlemek için organik maddeler

Anahtar faktör sürüş yazdırılmış elektronik için organik maddelerin kullanımı etrafında döner olsa da piyasada frenleyici bir faktör olmuştur. Organik maddeler zavallı durumu küresel pazar için büyük bir engel olarak davranıyor. Ayrıca, inorganik elektronik hala ticari açıdan organik olanlardan daha vardır. Ayrıca, organik bileşenleri kullanmak için gereken ayrıntılı araştırma da üretim süreçleri maliyetini ekler. Böylece, yüksek işletme maliyetleri ve daha az kullanılabilirlik veya organik maddeler önümüzdeki yıllarda küresel pazar engel olması beklenmektedir.

Bu inceleme andquot başlıklı şeffaflık Pazar araştırması raporu üzerinde temel alır;Yazdırılan elektronik çarşı - küresel endüstri analiz boyutu payı büyüme eğilimleri ve tahmin 2016-2024.andquot;

Bir çift:IDTechEx araştırma yeni raporda yazdırılan, organik, esnek elektronik Sonraki:2017 iletken mürekkep: Sonraki büyük şeyler