Bilim adamları, W.Va. kolejler mevcut bulgular ekonomik, toplumsal etkisi araştırma projeleri

- Feb 15, 2017-

Güney CHARLESTON, W.Va.— Bilim profesörler kolejler ve üniversiteler arasında Batı Virginia, devletin topluluklar ve ekonomi Impact araştırma projeleri taahhüt.


Salı günü, Batı Virginia Üniversitesi, Marshall Üniversitesi, Concord Üniversitesi ve West Virginia State Üniversitesi profesörleri sırasında kök Salon köprü Vadisi toplum ve Güney Charleston teknik üniversitede de sunumlar iş verdi.


Dr. Nadja Spitzer, Marshall, gümüş nano tanecikleri ve gelişmekte olan beyin hücreleri çocuklarda etkilemesi ile fırsatlar bir proje üzerinde çalışıyor.


"Bir çocuk diş fırçaları, oyuncakları kullanarak kullanıyor olabilir, yıl ve hatta onlarca yıl ve bunların düzeyleri üzerinde maruz are gidiş daha yüksek ve daha yüksek. Tabii bu beyin gelişiminin kritik bir zaman. Bu nano tanecikleri beyinde oluşturmayı ve o endişe zaman geliştirme etkileyen Eğer,"Spitzer açıkladı.


Araştırma, Spitzer dedi, hücreleri farklı davranır ve hücresel işlev değişiklikleri için nano tanecikleri maruz olduklarını gösterir.


Dr Brian Anderson, Batı Virginia Üniversitesi Enerji Enstitüsü, doğalgaz hydrates, termodinamik modelleme ve jeotermal sistemler ile ilgili bir proje üzerinde çalışıyor. Bu sistemler West Virginia ve dünya yardım, yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji yeni kaynakları geliştirmek dedi.


"Biz, West Virginia, hemen kuzeyinde Morgantown Longview güçte santral Batı Yarımküre yanan en verimli kömür var. Onlarla birlikte onların sonraki adımlar daha fazla kömür kullanımı onların Enerji verimliliğini artırmak için ne olacak üzerinde çalışıyoruz,"Anderson söyledi.


Öğrenciler deneyim ele geçirmek bu profesörler ile takım var. Anderson böylece kariyer için hazırlanabilir ve onlar-ebilmek öğretmek gelecek nesillere bu yüzden öğrenciler araştırma dahil etmek önemlidir dedi.


"Onları gerçek yer almak için dünya projeler olduğunu ne sorunlar ve zorluklar her gün gelişmeye ve her yıl ve ders kitapları, devam edemez çünkü kritik önem taşıyor" dedi.


Spitzer öğrencilerinin öğrenme liderlik ve iletişim, sadece bilim hakkında söyledi.


"Onlar her kendi proje olsun, zaman çizelgeleri anlamaya var, onlar belki de denetlemek veya diğer öğrenciler için şeyleri öğretmek zorunda sonra uluslararası konferanslar için gittiklerini ve onlar araştırma bilim adamları, PhD dünyanın her yerinden gelen ibraz etmeleri gerekmektedir" dedi.


Diğer sunucuları Dr Joseph Allen fromConcord Üniversitesi ve West Virginia State Üniversitesi'nden Dr. Sanjaya dahil.


Allen'ın araştırma derin fay bölgelerinde korunmuş anlayış depremler üzerinde duruluyor. Sanjaya bir etkin araştırma programı tasarım bitkiler ve mikroalg biyoenerji ve besin değeri artırmak için yol açar.


Salı günkü sunumlar West Virginia yüksek öğretim İlkesi Komisyonu'nun bölümü bilim ve araştırma tarafından ağırlandı.

Bir çift:TMDC Nanoflakes, Yeni Bir Fotosentetik Güneş Pilini Kılıyor Sonraki:İpliksi mantarlar ile taranması antimikrobiyal gümüş nano tanecikleri sentezi için