Gümüş Nano malzeme ürün özellikleri

- Sep 08, 2017-

Nano Nano parçacıklar yapar Metalik Gümüş gümüştür. Nano gümüş partikül büyüklüğü yaklaşık 25 nm çoğunlukla, escherichia coli, neisseria gonorrhoeae, chlamydia trachomatis ve diğer onlarca patojen mikroorganizma güçlü inhibisyonu ve öldürme etkisi vardır ve direnç gelişecektir değil. Nano-gümüş ve Penye Pamuk lifleri yapılmış pamuklu çorap iyi anti bakteriyel ve anti-koku etkileri vardır.

Onun iyi iletkenlik nedeniyle Mikroelektronik çok önemli bir konumda nano gümüş parçacıkları var. Geliştirilmiş yüzey Raman uygulama ve tıbbi uygulama gibi yüzey etkisi ve kuantum boyut etkisi gümüş nano tanecikleri, özel bazı uygulamalar var.

1. Nano gümüştür parçacık boyutu 100'den daha az olan bir toz gümüş tek madde nm ve genellikle 25 ve 50 nm arasında.

2. nano-gümüş performansını doğrudan partikül boyutuna ilgilidir.

Çalışmada bulundu ki küçük partikül büyüklüğü, bakteri yok edici güçlü performans.

Ürün özellikleri

Kısa vadeli yıkama işlevini etkilemez; Doğal renk, renk, uygulama değil boyama sonra etkiler, tamamen yerine kurşun, kalay kaynak, nano gümüş antibakteriyel uzun süreli kullanımı insan vücudunda biyolojik, zararlı etkisi yatıracaktır organizmalarda kurdu ve mevduat çok fazla bile var bilinen toksisite, ortama buharlaşır için nano gümüş üzerinde ekolojik etkileri de olacaktır, çevre yararlı bakterilerin vücutta, plastik ürünler artık sonra nanometre gümüş yağış yok edecek uzun bir süre vücut, Zehirlenme belirtileri, neden zararlı olacak sterilizasyon, yarım bir yıl zaman, kullanım için üç ayda genel fonksiyonu fiziksel gelişimi etkiler.

Nanometre (nm) mikron izler en küçük ölçü ise bir nanometre milimetrenin, veya millimicron bir millionth veya bir metre billionths. Nano, gümüştür üstün nanoteknoloji kullanımı nanoteknoloji nano gümüş, gümüş sterilizasyon yetenek eyaletinde bir nitel sıçrama vardır, az silver nano tanecikleri öldürebilir 650 çeşitleri daha çok güçlü antiseptik etkisi üretebilir, bakteri dakika, geniş spektrumlu sterilizasyon ve herhangi bir direniş olmadan teşvik yara, hücre büyümesi ve aynı zamanda cilt reaksiyon yok uyarmaya bulundu herhangi bir toksik etkisi olmayan hasar onarım hücreler şifa bu nano geniş uygulama için antibakteriyel geniş umutları kadar açılan doğal antibakteriyel Ajan en son nesil gümüştür

Nanosize gümüş parçacıkları doğrudan içine bakteri Oksijen metabolizma enzim (SH) birleştirmek, bakteri benzersiz etki mekanizması boğulmuş, pozlama çoğu bakteri, mantar, küf, sporları ve diğer mikroorganizmalar tarafından öldürülmüş olabilir. Sekiz büyük iç yetki çalışma tarafından bulundu: e.coli direnci, altın staphylococcus, pseudomonas aeruginosa dayanıklı direnç gibi ilaca dirençli patojenler streptokok, dirençli enterokok, anaerobik bakteriler gibi iltihap kapsamlı antimikrobiyal aktivite; Bakteri staphylococcus aureus, escherichia coli, pseudomonas aeruginosa, candida albicans ve diğer G gibi + g-seks patojenler haşlanma ortak bakteriler bakteri yok edici etkisi ve yara yüzeyi. Ayrıca chlamydia trachomatis ve cinsel yolla bulaşan hastalıkların gonococcus güçlü bir bakteri yok edici etkisi vardır.

Hastalığa neden olan yüzlerce nanosilver öldürürken bir antibiyotik altı patojenler, kill organizmalar. Öldürme bakteri, mantar, trichomonids, dalları/bel soğukluğu, gonococcus, bakterisidal eylem ve anti-bakteriyel direnci bakteriler aynı etkiye sahip


Bir çift:Gümüş nanopartikül etkileşim Sonraki:Gümüş nanopartikül yüksek etkinlik