Gümüş nanopartikül bakteri yok edici özellikleri

- Sep 15, 2017-

Silver'ın parasal değeri altın daha düşüktür ama gümüş Medikal değerinin enfeksiyon tedavisinde göz ardı edilmemelidir değil. Antibiyotik başarısız olduğunda, kolloidal gümüş etkisini gösterir. Doktor kolloidal gümüş "patojenler yüzlerce" karşı koyamaz doğal bir ilaç olduğuna inanıyor. Bu Profesör tarafından gümüş nano tanecikleri maya öldürecek ve çeşitli koşullar altında iyi anti-mantar yeteneğine sahip kanıtlanmıştır. Ağız enfeksiyonları önlenmesinde etkilidir.

Nano gümüş partikül büyüklüğü yaklaşık 25 nm çoğunlukla, escherichia coli, neisseria gonorrhoeae, chlamydia trachomatis ve diğer onlarca patojen mikroorganizma güçlü inhibisyonu ve öldürme etkisi vardır ve direnç gelişecektir değil. Nano-gümüş ve Penye Pamuk lifleri yapılmış pamuklu çorap iyi anti bakteriyel ve anti-koku etkileri vardır.

özelliği

Onun iyi iletkenlik nedeniyle Mikroelektronik çok önemli bir konumda nano gümüş parçacıkları var. Geliştirilmiş yüzey Raman uygulama ve tıbbi uygulama gibi yüzey etkisi ve kuantum boyut etkisi gümüş nano tanecikleri, özel bazı uygulamalar var.

1. Nano gümüş bir parçacık boyutu daha az daha 100nm ve genellikle 25 ve 50 nm arasında olan toz gümüş tek maddedir.

2. nano-gümüş performansını doğrudan partikül boyutuna ilgilidir.

Çalışmada bulundu ki küçük partikül büyüklüğü, bakteri yok edici güçlü performans.

Ürün özellikleri

Kısa vadeli yıkama işlevini etkilemez; Doğal renk, renk, uygulama değil boyama sonra etkiler, tamamen yerine kurşun, kalay kaynak, nano gümüş antibakteriyel uzun süreli kullanımı insan vücudunda biyolojik, zararlı etkisi yatıracaktır organizmalarda kurdu ve mevduat çok fazla bile var bilinen toksisite, ortama buharlaşır için nano gümüş üzerinde ekolojik etkileri de olacaktır, çevre yararlı bakterilerin vücutta, plastik ürünler artık sonra nanometre gümüş yağış yok edecek uzun bir süre vücut, Zehirlenme belirtileri, neden zararlı olacak sterilizasyon, yarım bir yıl zaman, kullanım için üç ayda genel fonksiyonu fiziksel gelişimi etkiler.

Antibakteriyel özellikleri

Nanometre (nm) mikron izler en küçük ölçü ise bir nanometre milimetrenin, veya millimicron bir millionth veya bir metre billionths. Nano, gümüştür üstün nanoteknoloji kullanımı nanoteknoloji nano gümüş, gümüş sterilizasyon yetenek eyaletinde bir nitel sıçrama vardır, az silver nano tanecikleri öldürebilir 650 çeşitleri daha çok güçlü antiseptik etkisi üretebilir, bakteri dakika, geniş spektrumlu sterilizasyon ve herhangi bir direniş olmadan teşvik yara, hücre büyümesi ve aynı zamanda cilt reaksiyon yok uyarmaya bulundu herhangi bir toksik etkisi olmayan hasar onarım hücreler şifa bu nano geniş uygulama için Gümüş antibakteriyel geniş umutları kadar açılan doğal antibakteriyel en son nesil, sterilizasyon gümüş nano tanecikleri aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Geniş spektrumlu antibakteriyel

Nanosize gümüş parçacıkları doğrudan içine bakteri Oksijen metabolizma enzim (SH) birleştirmek, bakteri benzersiz etki mekanizması boğulmuş, pozlama çoğu bakteri, mantar, küf, sporları ve diğer mikroorganizmalar tarafından öldürülmüş olabilir. Sekiz büyük iç yetki çalışma tarafından bulundu: e.coli direnci, altın staphylococcus, pseudomonas aeruginosa dayanıklı direnç gibi ilaca dirençli patojenler streptokok, dirençli enterokok, anaerobik bakteriler gibi iltihap kapsamlı antimikrobiyal aktivite; Bakteri staphylococcus aureus, escherichia coli, pseudomonas aeruginosa, candida albicans ve diğer G gibi + g-seks patojenler haşlanma ortak bakteriler bakteri yok edici etkisi ve yara yüzeyi. Ayrıca chlamydia trachomatis ve cinsel yolla bulaşan hastalıkların gonococcus güçlü bir bakteri yok edici etkisi vardır.

Hastalığa neden olan yüzlerce nanosilver öldürürken bir antibiyotik altı patojenler, kill organizmalar. Öldürme bakteri, mantar, trichomonids, dalları/bel soğukluğu, gonococcus, bakterisidal eylem ve anti-bakteriyel dirençli bakteriler aynı etkiye sahip!

Bakterisidal etkili

Araştırmaya göre Ag bir kaç dakika içinde 650 bakterileri öldürür. Nano tanecikleri ve patojenik bakteri hücre duvarlarının/membran kombinasyonu sonra silver, doğrudan bakteri, hızlı thiol ve oksijen metabolizma enzim (SH), boğularak metabolik nefes kütük parçası enzim inactivation girebilirsiniz. Sterilizasyon benzersiz mekanizması hızla düşük konsantrasyonlarda patojen bakterileri öldürmek nano tanecikleri sağlar.

Geçirgenliği güçlüdür

Süper, gümüş nano tanecikleri geçirgenliği hızla subkutan 2 mm sterilizasyon nüfuz, ortak bakteriler, bakteri, bakteri ve neden bir derin doku enfeksiyonu mantar için ilaç direnci iyi antiseptik etkisi yoktur.


Bir çift:Gümüş Nanopartikül Teknolojisi Sonraki:İnorganik bileşik sınıflandırma