Gümüş nanopartikül öldürmek mantar

- Aug 24, 2017-

Silver'ın parasal değeri altın daha düşüktür, ancak enfeksiyon tedavisinde gümüş tıbbi değeri göz ardı. Ne zaman antibiyotik hatası, kolloidal gümüş etkisini göstermek için. John Hapkins Üniversitesi Dr Schauss kolloidal gümüş bir doğal ilaç "patojenler yüzlerce" yetenekli olduğuna inanıyor. Profesör Menriques Minnan Üniversitesi gümüş nano tanecikleri Mayalar çeşitli koşullar altında öldürmek ve iyi antifungal yeteneğine sahip göstermiştir. Oral enfeksiyon önlenmesi çok etkilidir.

Silver'ın parasal değeri altın daha düşüktür; Ama enfeksiyon tedavisinde gümüş tıbbi değeri göz ardı; Acil durumlarda, kolloidal gümüş sadece daha altın daha değerli ve daha etkili değil.

Ne zaman antibiyotik hatası, kolloidal gümüş üzerinde etkisi; antibiyotik bağırsak iyi ya da kötü mikro-organizmaların saldırı, bağışıklık sistemi zarar. Antibiyotik tek saldırı modu bakteriyel değişiklik duyarlıdır. Aslında antibiyotik ve ciddi değil reçete kötüye bakterilerin antibiyotiklere karşı savaşmak neden oldu. Bu hastanede genel bir sorundur.

Öte yandan, Dr Alexander G. Schauss Üniversitesi Johns Hopkins, kolloidal gümüş "patojenler yüzlerce için"; dayanıklıdır doğal bir ilaç olduğunu savunuyor pek çok doktor antibiyotik enfeksiyon birçok doktor kullanılmış o önce 1938 yılında bulamadık. Bugün, insanlar geri gümüş bakteriyel metamorfoz gibi sorunlar ile başa çıkmak için gidin.

Doktorlar gümüş nano tanecikleri ile mantar kaynaklı ağız enfeksiyonları tedavisi için deneme? Mantar enfeksiyonları Candida albicans ve Candida glabrata neden protez içinde yaygındır; Ardıç kuşu ve diş Stomatit - protez takan insanların % 70 etkiler çok acı verici bir enfeksiyon yol. Bu ateşe dayanıklı ağız enfeksiyonları mikropların hızlı bir şekilde biyofilmler formu ve antibiyotik büyümek, ama aslında onlara yardım için bu mantarlar öldürmek değil.

Tükürük, içine yapay biyofilm sonra çevrenin, deneysel denetiminin çeşitli neden tükürük ile mantar enfeksiyonu değişiklikler gözlendi. Onlar yakında boyutu önemli tüm koşullar altında değil, gümüş nano tanecikleri etkili maya öldürecek bulundu. Bu çalışmada açıkça gümüş antifungal özelliklerini belirler ve çeşitli parçacık boyutlarda çeşitli işlemler kullanılabilir.

Gümüş nano tanecikleri yeni ilaçlar içinde listelenen ve hastanelerde önlem olarak kullanılabilir. Gümüş protez ile biyofilm büyüme engellemeye yardımcı olmak için ağız gelebilir. Profesör Henriques gümüş nano tanecikleri bile ağzına büyümek bakteri ve mantarlar karşı koruyucu bir tabaka üretmek için takma dişler için eklenebilir inanıyor.


Bir çift:İnorganik Bileşik Yüksek Mukavemet Sonraki:İnorganik bileşik gelişimi