Gümüş nitrat tedavisi

- Jul 31, 2017-

Renksiz, tatsız şeffaf kristal veya beyaz kristal, gümüş nitrat acı bir tat. Yoğunluk: 4.35, erime noktası 212 ° C kaynama noktası: 440 ° C. kullanılmış fotoğraf, aynalar, gümüş nitrat gümüş kaplama, gizli ve sigara-solma mürekkepler, lekeleri, porselen, Boyama, Fildişi ve kimyasal analiz aşındırma

Önemli reaktifler tıbbi olarak virüsten koruma ajanları, gümüş nitrat yöntemleri, Yenidoğan oftalmik profilaksi ve veterinerlik kullanımına yara ve yerel inflamatuar tedavi olarak kullanılır.

Hayvan test hemolitik anemi ve akciğer ödemi yol açabilir, gümüş nitrat gümüş enjeksiyon küçük dozda tekrarlanan, anemi, myeloproliferation, doku ve organogenesis, gümüş nitrat özellikle glomerular membran gümüş sakin neden, olabilir membran kalınlaşması için yol.

Kısa süreli aşırı cilt tahriş ve aşındırıcı etkisi solunum yolu, bronşit,

Gümüş sakin deri deri gümüş sakin, ortak el, önkol ve diğer maruz kalan parçalar, gümüş gri ve kahverengi siyah noktalar, bazı insanlar sistemik görünüyor gösterilen nitrat, gümüş nitrat gümüş bu sakin değişiklik kez kalıcı, çökmek kolay, solunum yolu üzerindeki etkisi Sistem kronik bronşit için yol açabilir.

Gümüş nitrat güçlü bir oksitleyici Ajan ve yangın riski. Ne zaman yangın yangın var.

Ve ışık siyah, gümüş hidrojen sülfür, ya da ışık olmadan siyah ise nitrat olgusu ile organik madde bir arada yaşama. Isıtma ve silver tarafından ayrıştırılır.

Gümüş nitrat organik madde gri siyah, gümüş nitrat ayrışma gümüş durumunda. Saf gümüş nitrat ışık, stabil ama nedeniyle genel ürün saflık yeterli değil, onun sulu çözüm ve katı genellikle kahverengi reaktif şişede depolanır. Gümüş nitrat gümüş, nitrojen, oksijen ve azot dioksit çürümeye 440 ° C ısıtılır. Sulu çözüm ve etanol çözüm için turnusol tarafsız ve pH değeri 6 vardı. 444 ° C (ayrıştırma) kaynama noktası. Oksidasyon vardır. Gümüş nitrat organik varlığında önemli, gri veya grimsi siyah ışık olur bakın. Gümüş nitrat tepki reaktifler yağış veya koordinasyon için bir dizi (koordinasyon bileşikleri bakın). Örneğin, hidrojen sülfür ile reaksiyonu, gümüş nitrat Siyah Gümüş sülfür Ag2S yağış oluşumu; Potasyum kromat tepki ile kırmızımsı kahverengi gümüş kromat Ag2CrO4 yağış oluşumu; disodyum hidrojen fosfat ile reaksiyonu, sarı gümüş fosfat Ag3PO4 yağış oluşumu; Halojen iyonları, gümüş halide AgX çökelti şekillendirme ile tepki. Gümüş nitrat ama rol alkali, Kahverengi Siyah Gümüş oksit Ag2O yağış oluşumu ile de; Beyaz gümüş oksalat Ag2C2O4 yağış kurmaya oksalat iyonları rolü ile. Gümüş nitrat NH3, CN-, SCN (sahne) ile ve benzeri çeşitli karmaşık iyonları oluşturmak için tepki verebilir.

Analitik kimya yağış gümüş nitrat gümüş nitrat Sodyum Klorür çözüm kalibrasyonu için çalışma başvuru klorür iyonlarının için. Diğer gümüş imalatı için inorganik sanayi tuzları. Elektronik sanayî iletken Yapıştırıcılar, yeni gaz temizleyicileri, A8x moleküler elekler, gümüş ve eldivenli eldiven imalatında kullanılır. Fotoğraf sanayî için fotoğraf filmi, gümüş nitrat röntgen film ve fotoğraf filmi ve diğer fotoğraf malzemeleri imalatı. Electroplating sanayi elektronik bileşenler ve diğer el sanatları gümüş kaplama için kullanılır ve ayrıca aynalar ve TERMOSLAR için gümüş ve gümüş bir malzeme olarak kullanılır. Pil sanayi gümüş üretmek ve çinko piller kullanılır. Gümüş nitrat ilaç korozyon Ajan bir mantar ilacı kullanılır. Japon kimyasal sanayi ve benzeri saç boyama için. Gümüş nitrat analitik kimya, klor, brom, iyot siyanür ve thiocyanate belirlemek için kullanılır.


Bir çift:Gümüş nitrat güçlendirmek havalandırma Sonraki:Gümüş nitrat kimyasal analiz