Gümüş nitrat güçlendirmek havalandırma

- Aug 08, 2017-

Renksiz, tatsız şeffaf kristal veya beyaz kristal, acı bir tat. Gümüş nitrat yoğunluğu: 4,35, erime noktası 212 ℃, kaynama noktası: 440 ℃. Görüntülerde, aynalar, gümüş nitrat boyama, Boyama, Fildişi ve kimyasal analiz asitle porselen, gümüş, gizli ve silinmez mürekkepler

Önemli reaktifler, tıbbi olarak kullanılan antivirus olarak, sıkıştırıcı, gümüş nitrat yenidoğan göz iltihabı önleme ve hayvan hastalıklarıyla ilgili tedavi yaralar ve yerel iltihap için.

Hayvan deneyleri hemolitik anemi için açabilir ve akciğer ödemi, gümüş enjeksiyonları, tekrarlanan küçük dozlarda anemi, kemik iliği Hiperplazi neden olabilir, doku organ gümüş dinginlik, gümüş nitrat özellikle böbrek glomerulus substrat gümüş sakin, oluşabilir film kalinlasma için yol.

Kısa süreli aşırı müköz membran stimülasyon ve aşındırıcı etkisi, gümüş nitrat solunum yolu için cilde hasar tezahürü olduğunu bronşit, solunum yolu müköz membran gümüş sakinlik, dinginlik gümüş konjonktiva önce gümüş nitrat sindirim sistemi müköz membran cürüme vardır gümüş nitrat yanlışlıkla sonra görünür.

Cilt gümüş sakin, ortak el, önkol ve diğer maruz kalan parçalar, gümüş nitrat bazı insanlar görünüyor vücut cilt gümüş gri ve kahverengi siyah noktalar, gösterilen gümüş nitrat gümüş sakin değişiklik kez uzun süreli, solmaya, gümüş nitrat kolay değil solunum sistemi üzerindeki etkisini kronik bronşit için yol açabilir.

Gümüş nitrat yangın tehlikesi ile güçlü bir oksidan olan. Su ile ateş.

Hidrojen sülfit olsun veya olmasın ışıkları karanlık olursa olsun, eğer ışık siyah, gümüş nitrat olduğunda organik madde ile içindedir. Gümüş Isıtma tarafından ayrıştırılır.

Gümüş nitrat yanlış sunulmaktadır sonra gümüş hızlı bir şekilde konsantre tuzlu su içine çek ve % 2 ile mide yıkama nitrat gümüş klorür oluşumu acele yapmak için sodyum enjeksiyon ve diğer semptomatik tedavi klorlu. Gümüş nitrat cilt ve göz müköz membran gümüş, kullanılan sodyum thiosulfate ve demir potasyum siyanür karışımı, gümüş nitrat yerel intradermal veya Konjonktival enjeksiyon olabilir, belirli bir etkisi.

Gümüş nitrat, ayrışma önlemek için kahverengi şişe veya ışık korumalı kaplar, düşük sıcaklık, havalandırma, organik uzak ve kolayca okside maddeler depolanabilir. Yükleme yöntemi: (II) sınıf.

Gümüş nitrat güçlü oksitleyici Ajan, aşındırıcı madde ve çevre kirliliği ait. Bazı organik veya kükürt, fosfor taşlama karışık, etkisi olabilir yandı veya patladı; Gümüş nitrat aşındırıcı. Bir kez cilt gümüş nitrat çözümü ile lekeli, siyah noktalar görünür, siyah protein gümüş oluşumu nedeniyle olan gümüş nitrat.

Gümüş nitrat ağır korozyon, yaklaşık 10 gram yetişkin ölümcül miktarda gastrointestinal üretimi için vücuda belirli bir toksisite vardır. Gümüş nitrat suistimal Şiddetli karın ağrısı, gümüş nitrat kusma, kan ve gastrointestinal sistem, hatta perforasyonu neden olabilir. deri ve göz yanıklara neden. Ürün için uzun süre maruz kalmış işçiler sistemik gümüş-vücut hastalık olacak. Gümüş nitrat belirtileri şunlardır: çok çeşitli deri pigmentasyonu, gri-mavi siyah ya da hafif kayrak renk, göz zarar gümüş gözünde kaynaklanır, gümüş nitrat solunum gümüş soğukkanlılığını tarafından kronik bronşit ve benzeri neden oldu.

Hava geçirmez işlemi, havalandırma güçlendirmek. Işleç lastik eldiven ve gözlük damlama ciltte önlemek için giymelisin.

Serin, havalandırılan bir yerde saklayın; Ateş ve ısı uzak. Işık kaçının. Gümüş nitrat sıcaklık fazla 30 ℃, bağıl nem % 80'i geçmeyen. Gümüş nitrat ambalaj mühürlü ve değil nemli olması gerekir. kolay ile azaltılması Ajan, alkali sınıfı, alkoller, yenilebilir kimyasallar ayrı depolama, yakıt, karma depolama önleyebilirsiniz olmalıdır.


Bir çift:Gümüş nitrat oyunculuk kullanma Sonraki:Gümüş nitrat tedavisi