Serigrafi için SF-130 Silver Paste, elektrik kontak, membran anahtar, klavye, FPC Board

Serigrafi için SF-130 Silver Paste, elektrik kontak, membran anahtar, klavye, FPC Board

ETEB Technology, Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden birisidir, şimdi ekran baskısı için kalite ve güvenilir sf-130 Silver Paste getiriyor ve elektrik kontağı, membran anahtarı, klavye, FPC Board'da uygulanıyor. Hoşgeldiniz kaliteli dökme ürünleri bizimle ve özel siparişlerle almaya ...

Ürün ayrıntıları

ETEB Technology, Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden birisidir, şimdi ekran baskısı için kalite ve güvenilir sf-130 Silver Paste getiriyor ve elektrik kontağı, membran anahtarı, klavye, FPC Board'da uygulanıyor. Hoşgeldiniz kaliteli toplu ürünler bizimle ve özelleştirilmiş sipariş almak için de bekliyoruz.

Viskozite

Düşük sac direnci


SF-130, membrans anahtarları için tasarlanmış düşük sıcaklıkta katılaşmış gümüş macunudur.

Gümüş yapımı, yüksek molekül ağırlıklı polimer reçineleri, çözücü ve katkı maddesi seçimi, modifikasyon araştırması, filmin yüksek yapışkanlığı ile ısıyla kurutulması arasında bir sorun çözülmesi ve ince tabakanın homojenleşmesi ile film biçiminin değişimi arasındaki sorun.

Bu ürün, düşük ısı kuruma sıcaklığı (130 ° C ), kısa kuruma süresi ( 20-30 dakika), düşük direnç, iyi yapışma, üstün aşınma direnci ve kıvrılabilme özelliklerine sahiptir.


Sıradan uygulama:


Membran Anahtarları Baskılı Antenler Esnek Devreler Panolar RFI KorumaTipik Özellikler

 


Performans

Yüzey

PET veya PI film

Ekran Mesh

200 ~ 300 polyester / paslanmaz çelik ekran

Isı dayanıklılığı

85 ° C , 500 saat , R <% 10

Neme Dayanıklılık

65 ° C ,% 95 bağıl nem , 500 saat , R <% 10

Kür

120 ° C @ 120s Tünel Kızılötesi Fırın + 130 ° C @ 30dak

Viskozite: (Brookfield DV2T, LV4, 10 rpm, 25 ° C)

10000-25000cps

Yaprak direnci

≤16mΩ / sq / mil

Yapışma

Eksfoliyasyon yok (3M600 yapışkan bant * 60s, 135 derece açılı, 10cn / s)

Sertlik

≥2H (45 derece açı, sertleştirilmiş yüzeyi kurşun kalemle 2 kg kuvvetle itin)

Isı / Çevrim Direnci

% 100 dirençte RC (- 20 ° C-80 ° C, 30dak / cycle) 100 devir

Esneklik

R / R <% 300 ( önde gelen kablo 0.6mm * 1000mm, viraj 2kg * 1dakikalık * 10times )

Esneklik Testi

PET film (100μm) üzerinde, öncü tel 0.6 * 1000mm, 4 kere bükülmüş, altın katlama / 2kg, dış katlama / 2kg, 1dak / döngü, 10 döngüden sonra direnç testi RCKullanım ve Depolama Bildirimi

1. Önlemler: Bu ürün organik solvent içerir. Solunduğunda veya ciltten emildiğinde zararlıdır. Kullandıktan sonra iyice yıkanmalıdır. Göz, cilt ve giysilerle temasından sakının. kullanılmadığında sıkıca kapatın. Yeterli havalandırma ile kullanın. Buharı solumaktan kaçının (mevcut güvenlik ve ilk yardım talimatları için ETEB malzeme güvenlik bilgi föyüne bakınız.)

2. Bu ürün kullanıma hazırdır ve dolayısıyla seyreltme gerektirmez, ancak tercih edilirse% 2'den daha az inceltilebilir, çok fazla inceltme doğrudan macunun performansını etkiler.

3. Baskı hattının kalınlığı 3μm'den fazla olmalı veya macunun dengesizliği ile sonuçlanmalıdır.

4. Bu ürün için 4 ~ 25 ° C raf ömrü orijinal mühür altında yeterlilik tarihinden itibaren 6 aydır. Donmaya devam edin.

 

NOT: Ürün spesifikasyonu, parti macununun test performansı için geçerli değildir, gerçek test edilen macun parti performansının sonucu orijinal sayılır. Özel gereklilikler varsa lütfen ETEB Satış ve Pazarlama Departmanı ile temasa geçin.
Bir çift:Boyut Kontrollü Sentez Organik Fotovoltaikte Uygulanan 4nm Altın (Au) Nanopartikül Benzersiz Optoelektronik Özellikler, Duyusal Problar, Terapötik Ajanlar, Biyolojik ve Tıbbi Uygulamalarda İlaç Teslimatı, Elektronik İletkenler ve Kataliz Sonraki:3nm Palladyum Nanopartikül Düşük Kürleme Sıcaklığı, Hidrojen Sensörleri için veya Katalizör olarak kullanılır

Sorgulama